death on the nile

Death on the Nile ertelendi

Agatha Christie’nin 1937 yılında yazdığı “Death on the Nile” romanının, beyaz perdeye uyarlanacağını bir süre önce öğrenmiştik. Ancak filmin vizyon tarihi, Koronavirüs yüzünden ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine erteliyor. Vizyon tarihi 2020 olan filmlerin çoğunun, 2021’de beyaz perde ile buluşması bekleniyor.

death on the nile

Death on the Nile yeni vizyon tarihi ne?

“Free Guy” filmi gibi “Death on the Nile” filmi de bir kez daha ertelendi. 23 Ekim 2020 yılında vizyona girmesi beklenen film, 18 Aralık 2020 tarihine ertelenmişti. Yeni yapılan açıklama ile film, süresiz olarak ertelendi. Ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmiyor.

“Death on the Nile” konusu

Başrolünde Tom Bateman‘ın bulunduğu film; Linnet Doyle’un, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehri’nde lüks bir yolculuğa çıkmasıyla başlar. Ancak bu yolculuk, Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.