Free Guy ertelendi

mm
Free Guy

Ryan Reynolds‘ın başrolünde olduğu ve izleyiciler tarafından merakla beklenen “Free Guy” filmi ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi filmleri yayımlamak yerine ertelemeyi tercih ediyor.

Free Guy

Free Guy yeni vizyon tarihi ne?

Filmin yapımcı şirketi 21 Laps Entertainment, devam eden Covid-19 salgınının ortasında yeni bir karar alarak “Free Guy” filmini erteledi. Filmin vizyon tarihi süresiz olarak ertelendi. Süresiz olarak yapılan bu erteleme kararı, filmi bekleyenleri üzen bir gelişme oldu.

Free Guy filminin konusu

Grand Theft Auto ve Fortnite’ın bir karışımı olan açık dünya video oyunu “Free City”de Guy (Reynolds), banka memuru olarak çalışan ve oyuncu olmayan bir karakterdir. Guy, Milly ve Keys isimli iki programcının geliştirdiği bir kod sayesinde dünyasının bir video oyunu olduğunun farkına varır. Ardından kendisini kahraman yapmak için adımlar atar ve geliştiriciler oyunu kapatmadan önce oyunu kurtarmak için zamana karşı yarışır.

Filmi, “Night at the Museum”, “The Staj”, “Randevu Gecesi”, “Daha Ucuza Düzine” ve “Big Fat Liar” gibi filmlerin de yönetmenliğini yapmış olan Shawn Levy yönetiyor.

Free Guy filminin oyuncu kadrosunda; Killing Eve’de Villanelle’i canlandıran Jodie Comer, Stranger Things’ten tanıdığımız Joe Keery ve geçen yıl piyasaya sürülen kendi filmi olan Jojo Rabbit’te oyunculuk yapmış olan yönetmen ve oyuncu Taika Waititi yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Johnny Depp
mm

Johnny Depp, Fantastic Beasts serisinden ayrıldı

Sonraki
death on the nile

Death on the Nile ertelendi