loki

Loki 2. sezon onayı aldı

Marvel’ın hem çizgi roman hem de sinematik evreninde önemli bir yere sahip olan Loki karakterinin, aynı adlı bir dizisi geliyor. Disney+ üzerinden yayımlanacak olan dizinin 6 sezonluk bir mini dizi olması bekleniyordu. Tom Hiddleston‘ın karaktere can verdiği dizinin çekimlerine mart ayında başlanmıştı. Ancak tüm dünyayı etkisi altın alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden çekimler durdurulmuştu. Dizinin çekimlerine, geçtiğimiz ay kalındığı yerden tekrar başlanmıştı.

Dizi, daha ilk sezonu yayımlanmadan 2. sezon onayını aldı. Dizinin, 2021 yılının yaz aylarında izleyici ile buluşması bekleniyor. 2. sezon hazırlıklarına ise 2022 yılının ocak ayında başlanacağı açıklandı.

loki

“Loki” dizisi hakkında bildiklerimiz

Altın Küre ödüllü Tom Hiddleston’ın canlandırdığı Loki dizisi, sevilen kötü karakterin geri dönüşü olacak. Hiddleston, en son geçen yıl tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmi “Avengers: Endgame”de Loki’yi canlandırmıştı. Dizide Hiddleston’a; Marvel evrenine yeni katılan Sophia Di Martino, Oscar adayı Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming ve Richard E. Grant gibi isimler eşlik ediyor. Ancak oyuncuların hangi rolde yer alacağı ise henüz bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.