Dash and Lily

Dash and Lily 2. sezon olacak mı

Netflix‘in Noel temalı yeni gençlik dizisi Dash & Lily, geçtiğimiz gün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizi, henüz yayımlanmasının üzerinden bir gün geçmiş olmasına rağmen Netflix’in Top 10 dizi listesindeki yerini aldı. Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu.

Dash and Lily

Dash and Lily 2. sezonu olacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Dash and Lily dizisinin konusu

Hikaye, alaycı bir karakter olan Dash ve optimistik bir karakter olan Lily’yi mercek altına alıyor. İkili, hayallerini ve meydan okumalarını yazdıkları bir kitabın içindeki notları birbirleri ile paylaşmaya başlarlar. Böylece birbirleriyle beklediklerinden daha çok ortak noktaları olduğunu fark ederler ve bunun sonucunda da aralarında fırtınalı bir Noel
aşkı başlar.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.