The Liberator

The Liberator, Netflix’te yayımlandı

Netflix’in yeni dizisi The Liberator, platformdaki yerini aldı. Merakla beklenen dizinin ilk sezonu 4 bölümden oluşuyor ve bölümlerinin uzunluğu 45-56 dakika arasında değişiyor.

Alex Kershaw’ın 2012 yılında piyasaya sürülen aynı isimli kitabından uyarlanan dizide, senaryoyu ve yürütücü yapımcılığı Jeb Stuart üstlendi. Dizinin animasyon kısımlarında daha önceden kullanılmamış TEMA (Trioscope Enhanced Hybrid Animation) isimli yeni teknoloji bir CGI yönetimi kullanıldı.

The Liberator

The Liberator konusu

The Liberator, II. Dünya Savaşı’ndaki gerçek olaylara dayanan animasyon ve live action karışımı bir yapım. Dizinin sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa’nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks’ın (Bradley James) ve Sicilya’dan Almanya’ya giden 157. Alayın başından geçen olaylar anlatılacak.

Başrolünde Merlin, iZombie, Damien ve Medici gibi dizilerle bilinen Bradley James‘in yer aldığı dizinin kadrosunda; Jose Miguel Vasquez, Martin Sensmeier, Ross Anderson, David Elliot, Finney Cassidy, Sam Gittins ve Billy Breed bulunuyor.

Dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.