emily in paris

Emily in Paris 2. sezon onayı aldı

“Sex and the City” dizisinin yaratıcısı Darren Star’ın yaratıcılığını üstlendiği ve drama ile komedi türlerini harmanlayan yeni dizi “Emily in Paris“, geçtiğimiz haftalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Dizi, yayımlandığı günden beri Top 10 listesindeki yerini koruyor.

Dizinin ilk sezonu bu kadar ilgi gördükten sonra akıllarda kalan en büyük soru, ikinci sezonun olup olmayacağıydı. Dizinin yaratıcısı olan Darren Star, yaptığı röportajlar sırasında 2. sezon ile ilgili mesajlar vermiş olsa da bu konu ile ilgili kesin bir bilgi yoktu. Netflix, geçtiğimiz dakikalarda resmi sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir video ile dizinin 2. sezon onayı aldığını duyurdu.

“Emily in Paris” 2. sezon ne zaman?

Dizi, 2. sezon onayı almış olsa da bu sezonun ne zaman izleyici ile buluşacağı bilinmiyor. Dizinin yaratıcısı Darren Star ise 2. sezondan beklentilerini şu sözlerle ifade etti:

“İkinci sezonda, yaşadığı dünyanın dokusunun bir parçası olacak. Şehrin sakinlerinden biri haline gelirken daha çok yere basacak. Orada gerçek bir hayat kuracak.”

Star, başka bir röportajında ise şunları söyledi:

“Yarattığımız dünyada, harika karakterlere sahibiz. Emily’nin patronunu canlandıran Flipin Leroy-Beaulie gibi, yardımcı oyuncu kadrosunu daha çok keşfetmek istiyorum.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.