dark

Dark’ın 3. sezonundan yeni bir fragman yayımlandı!

Dark’ın hem önceki sezonundan hem de 27 Haziran’da yayımlanacak olan son sezonundan yeni fotoğraflar içeren yeni bir fragman yayımlandı.

Netflix’in, ilk sezonunu 2017 yılında yayımladığı bilim kurgu türündeki ve aynı zamanda ilk Alman yapımı olan Dark, kısa bir süre içinde platformun en sevilen dizileri arasındaki yerini almış ve geçtiğimiz yıl 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin ilk sezonunda olduğu gibi 2. sezonu da izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmış ve dizi Netflix’in en çok izlenen uluslararası yapımları arasında yerini almıştı.

Dark

Dark dizisi konusu:

Winden isimli bir Alman kasabasında, iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu edinen dizi çocukların nerede değil, ne zaman kaybolduğu sorusu üzerinden geliştirilirken aynı zamanda da izleyicisini üç katmanlı zaman döngüsünün içerisine sokuyor. Beyin yakan konusu ile ilk bölümden itibaren bizi paradoks içerisine sokan dizinin yönetmenliğini Baran bo Odar, senaristliğini ise Jantje Friese üstleniyor.

Heyecanla beklediğimiz 3. ve final sezonunun oyuncu kadrosunda önceki sezonlardan da tanıdığımız Louis Hofmann, Lisa Vicari, Oliver Masucci, Maja Schöne, Jördis Triebel, Mark Waschke, Karoline Eichhorn, Moritz Jahn, Julika Jenkins gibi isimler yer alıyor.

Dizi geçtiğimiz yıl yayımlanan 2. sezonunu birçok soru işaretiyle noktalamıştı. Bu nedenle seyirciler 2. sezon biter bitmez bir sonraki sezon için heyecanlı bir bekleyişe başladı. Dizinin heyecanla beklenen 3. sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, geçtiğimiz saatlerde yeni sezondan bir tanıtım fragmanı yayımlayarak dizinin ekranlara döneceği tarihi duyurdu. 3. yani final sezonu, 27 Haziran’da izleyici ile buluşacak.

Dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve geçtiğimiz saatlerde yayımlanan 3. sezon üçleme fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.