lily james

Lily James, The Paris Trap’de rol alacak

Cinderella ve Baby Driver filmlerinden tanıdığımız Lily James, Pablo Trapero’nun yeni filmi olan The Paris Trap’te rol alacak.

lily james

Kenneth Branagh’in yönetmenliğini yaptığı Cinderella uyarlamasından sonra kariyerinde ilerleme kaydeden Lily James,  Baby Driver, Downton Abbey, Darkest Hour, Mamma Mia! Here We Go Again, gibi yapımlarda yer almıştı ve en son Yesterday filmi ile karşımıza çıkmıştı. Ben Wheatley’in yeni filmi Rebecca ve Ralph Fiennes’la kamera karşısına geçtiği The Dig gibi merak edilen yapımlarda önümüzdeki yıllarda karşımıza çıkacak.

Kariyerinde yoğun bir dönem geçiren Lily James yeni projesini belirledi. 2015 yılında Venedik Film Festivali’nden El Clan filmi ile tanınan Pablo Trapero’nun yeni filmi The Paris Trap’de rol alacak.

Filmin çekimleri önümüzdeki yıl başlayacak

the paris trap

Pablo Trapero ve Lily James’in bir araya geldiği The Paris Trap, Hitchcockvari’nin bir gerilim öyküsünü izleyiciye sunacak. Adından anlaşıldığı gibi Paris’te geçecek olan film, Amerikalı bir kadının yanlış kimlik tespitinden dolayı yaşadığı olayları konu alacak. Uluslararası gizli bir operasyonun ortasında kalan kadın, hayatını kurtarmak için verilen rolü canlandırmak zorunda kalıyor.

Senaryosunu Daniel Taplitz‘in yazdığı film, Justin Kurzel imzalı Macbeth ve Assassin’s Creed filmlerini yazan Michael Lesslie tarafından yeniden düzenlendi.

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde çekimlerine başlanması beklenen film ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.