Amazon

Dakota Johnson, Amazon dizisi Rodeo Queens’in başrolünde

Amazon’un yeni komedisi Rodeo Queens’in başrol oyuncusu Dakota Johnson

Kariyerinin temelini David Ficher’ın yönettiği The Social Network filmi ile atan Dakota Johnson, 2015 yılında rol aldığı üç filmlik macerasını izleyicilere sunmuş ve eleştirmenlerinde olumsuz yorum alan Fifty Shades film serisi ile adını geniş kitlelere duyurmuştu. Ünlü oyuncu Suspria’nın yaptığı yeniden çevrimde rol almıştı ve geçtiğimiz sene Amerikan yapım bir bağımsız film olan The Peanut Butter Falcon filmi ile boy göstermişti.

Şimdi ise gelen yeni haberlere göre Dakota Johnson, Amazon‘da yayımlanacak mockumentary türündeki yani sahte belgesel türündeki komedi dizisi Rodeo Queens‘in başrolünde yer alacak.

Dakota Johnson: 14 yaşından beri depresyonla mücadele ediyorum

Dakota Johnson aynı zamanda dizinin yapımcılığını üstlenecek

Aynı zamanda Dakota Johnson’ın yapımcılığını üstleneceği dizi, adından anlaşıldığı gibi “Rodeo” sporunun rekabetçi dünyasını ve kazanmak için yarışan insanları konu alacak.

Amazon Prime Video’da yayımlanacak serinin yaratıcısı ise Netflix’in popüler dizilerinden biri olan I Am Not Okey With This dizisinin senaristlerinden Christy Hall da, dizinin ekibinde yer alacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Portlandia ile Emmy adaylığı kazanan Carrie Brownstein oturacak.

Henüz ön hazırlık aşamasında olan dizinin yayın tarihi ile ilgili bir bilgimiz yok. Ayrıca Dakota Johnson’ı, Maggie Gyllenhaal’un ilk uzun metraj filmi The Lost Doughter’da izleyeceğiz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.