Boca a Boca

Yeni Brezilya yapımı Netflix dizisi Boca a Boca

Netflix’in yeni orijinal dizisi geliyor

Boca a Boca

Netflix, Boca a Boca (Kissing Game) adlı yeni Brezilya yapımı diziye onay verdi. 45 dakikalık bölümlerden oluşacak ilk sezon toplam 6 bölüm olacak Esmir Filho ise dizinin yaratıcısı olarak karşımıza çıkacak.

Yeni orijinal Brezilya yapımı Netflix dizisi Boca a Boca’nın konusu ise kısaca şöyle;

Konusu

Brezilya’nın kırsal kesimlerinde, büyükbaş hayvancılıkla geçim sağlayan bir kasabada, kasabadaki gençler, öpüşmeyle bulaşan bilinmeyen bir bulaşıcı salgınının baş göstermesiyle paniğe kapılır. Dizide, kendi halinde sakince yaşayan halkın günlük yaşamının değişmeye başlamasının hikayesini ve kendilerini tehdit eden bu hastalık nedeniyle paniğe kapılan gençlerin değişen ilişkilerini izleyeceğiz.

Bizlere karanlık bir öykü sunacak dizide, birbirlerine dijital olarak bağlı olan gençler acaba korku ve güvensizlikle dolu fiziksel gerçeklikteki arzuları konusunda ne yapacaklar?

Dizinin senaryosunu Esmir Filho başta olmak üzere Juliana Rojas, Marcelo Marchi, Jaqueline Souza ve Thais Guisasola gibi isimler ele alırken, Esmir Filho ve Juliana Rojas de aynı zamanda dizinin yönetmenliğini üstlenecekler.

Diziyle ilgili yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
menajerimi ara
Menajerimi Ara 27. bölüm 2. fragmanı yayımlandı