Archive

Bilimkurgu filmi Archive’dan fragman yayımlandı

Stacy Martin ve Theo James’in oynadığı bilimkurgu filmi Archive’dan fragman yayımlandı!

aİzleyicinin dikkatini çeken Nymphomaniac, Tale of Tales, The Childhood of a Leader, Joueurs, High-Rise, Vox Lux gibi filmler ile kariyerinde hızlı adımlarla yükselen Stacy Martin ve Underworld: Blood Wars, Divergent serisi, Golden Boy, Zoe, How It Ends, The Secret Scripture gibi filmlerden tanıdığımız başarılı oyuncu Theo James bilimkurgu filmi Archive ile bir araya geliyor.

Duncan Jones imzalı Moon, Battalion Wars ve 2014’te The Last Man isimli bir kısa film çeken, The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest gibi birçok video oyununun sanat departmanında yer alan Gavin Rothery, filmde yönetmenlik konsept ve grafik tasarımcısı olarak görev alıyor.

Bilimkurgu

Gavin Rothery’nin ilk uzun metrajına imza attığı filmin fragmanı yayımlandı.

İzleyiciyi 2038 yılına götüren filmde Stacy Martin ve Theo James’e, Rhona Mitra ve Toby Jones eşlik ediyor. Film, yaşamını yitirmiş olan eşiyle yeniden bir araya gelmek istediği için yeni bir prototip geliştiren ve geliştirdiği bu yapay zekayı herkesten saklayan George Almore karakterini konu alıyor.

Aslında filmin tanıtımını 2020 SXSW Film Festivali’nde  yapması bekleniyordu. Ancak çoğu iptal edilen festival gibi bu festival de Koronavirüs salgını yüzünden iptal edildi. Bu durumlardan dolayı film 10 Temmuz’da VOD platformlarında izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Filmin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.