Da 5 Bloods

Da 5 Bloods yayımlandı!

Spike Lee imzalı Da 5 Bloods Netflix’teki yerini aldı

Son olarak 2018 yapımı Oscar ödüllü filmi BlacKkKlansman ile beyaz perdede izlediğimiz Spike Lee’nin, Netflix ile bir süredir üzerinde çalıştığı yeni filmi Da 5 Bloods bugün yayımlandı.

Da 5 Bloods

Konusu

Lee’nin daha önce She’s Gotta Have It dizisinde ve yapımcısı olduğu ve See You Yesterday’de birlikte çalıştığı Netflix bünyesinde çektiği ilk film olan Da 5 Bloods, Vietnam Savaşı’ndan gazi olarak dönen bir grup arkadaşın hikayesini anlatıyor. Gaziler, kaybolan komutanlarının kalıntılarını bulmak için yeniden ormanın derinliklerine dönüyorlar. Grup, bu sırada gömülü altın külçeleri de arayacaklar.

Spike Lee’nin senaryosunu Kevin Willmott ile birlikte ele aldığı filmin oyuncu kadrosunda Black Panther rolüyle hatırladığımız Chadwick Boseman, daha önce de pek çok projede Spike Lee ile çalışan Delroy Lindo, usta oyuncu Jean Reno, The Wire dizisiyle tanınan Clarke Peters ve Isiah Whitlock Jr. yer alıyor. Bu ekibe Norm Lewis, Paul Walter Hauser, Mélanie Thierry ve Jasper Pääkkönen’den oluşan bir oyuncu grubu eşlik ediyor.

Film ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkten film ile ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/da-5-bloods-fragmani-yayimlandi/

Geçtiğimiz saatlerde yayımlanan filmi izlemeden hemen önce aşağıdan fragmanına ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.