Dark 3. sezon fragmanı yayımlandı!

Dark

Dark’ın final sezonu 27 Haziran’da izleyiciler ile buluşacak

Netflix’in, ilk sezonunu 2017 yılında yayımladığı bilim kurgu türündeki ve aynı zamanda ilk Alman yapımı olan Dark, kısa bir süre içinde platformun en sevilen dizileri arasındaki yerini almış, geçtiğimiz yıl 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin ilk sezonunda olduğu gibi 2. sezonu da izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmış ve dizi Netflix’in en çok izlenen uluslararası yapımları arasında yerini almıştı.

dark

Almanya’da bulunan Winden adlı kasabada, iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu edinen dizi çocukların nerede değil, ne zaman kaybolduğu sorusu üzerinden geliştirilirken aynı zamanda da izleyicisini üç katmanlı zaman döngüsünün içerisine sokuyor.

Zaman yolculuğu üzerine yazılmış en köklü hikayelerden birisine sahip olan Dark, geçtiğimiz yıl yayımlanan 2. sezonunu birçok soru işaretiyle noktalamıştı. Bu nedenle seyirciler 2. sezon biter bitmez bir sonraki sezon için heyecanlı bir bekleyiş içerisine girdiler. Netflix, geçtiğimiz saatlerde yeni sezona dair fragman yayımladı. 27 Haziran’da final sezonu ile izleyici ile buluşacak dizinin fragmanı kafaları bir kez daha karıştırdı.

Her biri 60 dakika uzunluğunda olan ve 8 bölümden oluşan dizinin final sezonunun kadrosunda önceki sezonlarda izlediğimiz Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn yer alacak.

Dark 3.sezon fragmanı:

Aşağıdaki linkten dizinin final sezonu tanıtım fragmanına gidebilirsiniz.

https://seyrederiz.com/dark-final-sezonu-fragmani-yayimlandi/

Total
0
Shares
Önceki
Da 5 Bloods
mm

Da 5 Bloods yayımlandı!

Sonraki
84874C5B BF04 4A67 A6ED 28B82683F8BF

Shaman King animesinin yeniden çekileceği duyuruldu