Aquaman’ın yönetmeni James Wan, devam filmi hakkında konuştu

aquaman

2018’de yayımlanan, James Wan’ın yönetmenliğini yaptığı Aquaman filmi, oldukça büyük bir başarı elde etti. Başrolünde Game of Thrones’taki Khal Drogo rolüyle tanıdığımız Jason Momoa‘nın yer aldığı filmde; Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Nicole Kidman ve Dolph Lundgren gibi oyuncular da yer alıyor. Dünya çapında elde ettiği 1 milyon doları aşan hasılatı ile Aquaman, DC Sinematik Evreni’nin diğer yapımlarına göre çok daha büyük bir başarı elde etti.

Tabii bu başarı karşılıksız kalmadı ve 2019 yılının başarında Warner Bros., Aquaman 2’nun resmi olarak geliştirilme aşamasında olduğunu açıkladı.

aquaman

Momoa tarafından canlandırılan Aquaman’in bu versiyonu ilk olarak Batman v Superman: Dawn of Justice’ta çok kısa bir şekilde gösterilmişti. Daha sonrasında 2017’de Justice League’in önemli bir bölümünü oynamak için geri dönmüştü.

DC Comics Twitter sayfası, yapılan bir soru cevap etkinliğinden bir alıntı paylaşarak, Aquaman 2 filminde Trench sahnesine benzer korku dokunuşları olacak mı sorusuna cevaben şunları söyledi:

“Bu soruya cevabım evet. Tıpkı ilk filmde Trench sahnesiyle ilgili olarak korku duyarlılığımın bir dokunuşunu taşıması gibi bundan bir sonraki diğer filmde de biraz olacağını söyleyebilirim. Sanırım bu benim kim olduğumun büyük bir parçası ve bu tür filmlerde doğal olarak ortaya çıkıyor. Bu su altı dünyalarında çok korkutucu olabilen hikayenin nerede geçtiğini biliyorsunuz. Doğal olarak korku türüne olan sevgim, kendimi bu sahnelere kaptırdığım ve onlara korkutucu sosumdan biraz daha fazlasını vermeye çalıştığım anlamına geliyor.”

aquaman

Aquaman yapımı eğer herhangi bir erteleme almazsa 16 Aralık 2022’de izleyiciler ile buluşacak.

Daha fazla güncel haber için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Çukur

Çukur dizisine yeni transfer var

Sonraki
hazal kaya benden ne olur

Hazal Kaya “Benden Ne Olur” filminin setinden fotoğraf paylaştı