bad hair

Bad Hair filminden tanıtım fragmanı yayımlandı

Dünyanın en önemli film festivalleri arasında yer alan Sundance Film Festivali’nin Gece Yarısı Bölümü açılış filmi olan, Bad Hair filminden tanıtım fragmanı yayımlandı. Dear White People ile çıkış yapan Justin Simien’ın yönettiği korku-komedi türündeki filmi Hulu, 23 Ekim’de platformda yayımlayacak.

2014 yılında Justin Simien, ilk uzun metrajın imza attığı Dear White People filmi ile adını pek çok kitleye duyurmuştu. Filmin çok beğeni almasından sonra Netflix için aynı isimli bir dizi çekmişti. Bu sayede de oldukça dikkat çeken yönetmen, şimdi ise Bad Hair filmi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Korku ve komediyi harmanlayan film, 1989 yılında geçiyor. Müzik ve televizyon dünyasında iyi bir kariyer yapmak isteyen Anna karakterini konu alıyor. Kariyeri için her şeyi göze alan Anna’nın yeni yaptırdığı saçları, onun hayatını daha da zorlaştırıyor.

Senaryosunu aynı zamanda Justin Simien’ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Elle Lorraine, Kelly Rowland, Vanessa Williams, Jay Pharoah, Lena Waithe, Blair Underwood, Laverne Cox ve James Van Der Beek gibi isimler yer alıyor.

23 Ekim’de Hulu’da yer alacak filmin fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.