Çukur’un 4.sezon fragmanı yayımlandı

Çukur

Çukur’un 4. sezonundan ilk tanıtım geldi!

Show Tv’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Dizinin merakla beklenen 4. sezonunun ilk kısa fragmanı da geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezona oldukça iddialı hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları izleyeceğiz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandıracak.

Çukur’un 4. Sezonu ne zaman başlayacak?

3. sezonu COVID-19 nedeniyle 26. bölümünde sezon finali yapan Çukur’un yeni sezonu, fragmanda da belirtildiği gibi yakında (Eylül’de) başlıyor; ancak henüz net bir tarih yok.

Çukur

Çukur’un son bölümünde neler olmuştu?

Çukur 3. sezon 26. bölümde; telekonferans ile çevrimiçi ortamda buluşan Koçovalı kardeşler, aralarındaki problemi yine çözememiş ve bildikleri yoldan gitmeye karar vermişlerdi. Mahalledekiler de yeni düşmanları Arık Böke Erdenet hakkında topladıkları bilgileri birbirleri ile paylaştılar. Salgından önceki son bölümde Yamaç Koçovalı liderliğindeki Çukur, Çağatay Erdenet’ten kurtulmayı başarmıştı. Çağatay’ı tuzağa düşürmek için harika bir plan yapan Yamaç ve Salih, kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim etmişti. Çağatay, Erdenet nüfusunu kullanarak hapis cezasından kurtulmuş fakat babasının kementini yemekten kurtulamamıştı. Tüm bunların üzerine Erdenet ailesi ise Çukur’a karşı oyuncu değişikliğine gidiyor. Oyunda artık Çukur’u daha ciddiye alan ve ilk günden tek başına Çukur’a giderek Yamaç’ın karşısına dikilen Arık Böke Erdenet var.

Yeni sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Deliver Us From Evil

“Deliver Us From Evil” gişe rekoru kırdı

Sonraki
the flash seyrederiz

“The Flash” filminden yeni detaylar paylaşıldı