Deliver Us From Evil

“Deliver Us From Evil” gişe rekoru kırdı

“Deliver Us From Evil” şubat ayından beri 4 milyon seyirciyi aşan ilk Kore filmi oldu!

Deliver Us From Evil; Hwang Jung Min, Lee Jung Jae ve Park Jung Min gibi isimlerin başrolünde olduğu sert bir aksiyon filmi. Hikayesi ise son görevinde büyük bir olaya karışan ve kardeşini öldürdüğü bir adam tarafından kovalanan bir suikastçıyı konu alıyor.

Deliver Us From Evil

Kore Film Komisyonu kayıtlarına göre, “Deliver Us From Evil” 22 Ağustos 13:30’da 4 milyon seyirciyi geride bıraktı. Ocak ayında gösterime giren ve şubat ayında dönüm noktasına ulaşan “The Man Standing Next” filminden bu yana 2020’de ilk kez bir film gişede 4 milyon seyirciyi geride bıraktı.

Oyuncular, filmlerinin kilometre taşına ulaşmasına yardımcı oldukları için sinemaseverlere teşekkür etti. Ürdün’de yeni bir film çeken Hwang Jung Min, “İçtenlikle minnettar olduğumu gerçekten söylemek istedim.” dedi. Lee Jung Jae, “4 milyon kişi filmimizi izlemeye geldi. Çok teşekkür ederim.” Park Jung Min, “Filmimiz sinemaseverler sayesinde çok sevildi ve sinemalar film göstermeye devam edebiliyor. Bu bir onurdur ve çok minnettarım. Umarım herkes sağlıklı kalır ve Kore filmleri çok sevilir. ”

DELIVER US FROM EVIL (2020) – Korean Movie Review

Sinema salonları devam eden COVID-19 salgınından etkilenmesine rağmen “Deliver Us From Evil”, sadece dört günde 1 milyon seyirciye ulaşarak bu yaz 2 milyon seyirciye ulaşan en hızlı Kore filmi oldu ve 3 milyon kilometre taşını hit aksiyon filmleri “The Outlaws” ve “Believer”dan daha hızlı aştı.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.