the flash seyrederiz

“The Flash” filminden yeni detaylar paylaşıldı

DC Comics çizgi romanlarından uyarlanan ve Ezra Miller‘ın başrolünde olduğu “The Flash” filmine dair concept art paylaşıldı. Bugün yapılan DC FanDome etkinliğinde, birçok DC yapımı hakkında fragmanlar, tanıtımlar ya da yeni bilgiler izleyicilere sunuldu. Wonder Woman 1984 fragmanının ardından ise yayımlanan “The Flash” concept artları bunlardan biri oldu.

the flash

“The Flash” hakkında bildiklerimiz

Film, geçtiğimiz günlerde Batman haberiyle gündeme geldi. Michael Keanon ve Ben Affleck’in yeni filmde tekrardan Batman olarak yer alacak olmaları, her iki yapımın hayranlarını da oldukça mutlu etti.

Film, DC Comics’in sevilen çizgi romanlarından biri olan “Flashpoints” hikayesini anlatacak. Çizgi romanın birebir uyarlaması olmayacak filmde; Superman, Batman, Wonder Woman ve Aquaman gibi karakterler de bulunacak.

2022 yılında çıkacak film, tek bir zaman çizgisine odaklanmak yerine farklı paralel evrenlere odaklanacak. Flash yıllar önce ölen annesini kurtarmak için zamanda geriye dönecek, ancak bunu yaparken yanlışlıkla paralel bir evrenin ortaya çıkmasına neden olacak. Bu evrende dünyayı koruma görevini üstlenen isim ise Michael Keaton’ın Batman’i olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.