Creed 3 çekimleri, 2021’de başlayacak

creed

Başrollerinde Michael B. Jordan ve Tessa Thompson’ın bulunduğu Creed serisinin ilk filmi, Rocky film serisinin spin-off’u şeklinde 2015 yılında izleyici karşısına çıkmıştı. Serinin ikinci filmi Creed II: Efsane Yükseliyor ise 2018 yılında vizyona girmişti. Geçtiğimiz saatlerde de serinin üçüncü filmi ile ilgili bir gelişme yaşandı.

Üçüncü filmin, Michael B. Jordan tarafından yönetileceğini öğrendikten kısa bir süre sonra, 3. film çekimleri için bir tarih belirlendi. Serinin 3. filminin çekimlerine, 2021 yılının sonlarında başlanacak. Ancak izleyici karşısına ne zaman çıkacağı gibi ayrıntılar belirsizliğini koruyor.

creed

Creed konusu

Serinin ilk filmi, bir yetimhanede yaşayan ve aslında iyi bir çocuk olmasına rağmen kavgacılığı ile tanınan Adonis isimli bir çocuğu konu alıyor. Bir gün babasını tanıdığını söyleyen bir kadın onu ziyarete gelir ve kendisini yetimhaneden çıkartmak istediğini söyler. Babasının resmi nikahlı ama artık dul eşi olan bu kadın, Mary Anne Creed’dir. Adonis’in babası ise efsanevi boksör Apollo Creed’den başkası değildir. Üvey annesinin himayesinde gayet iyi bir yaşama kavuşan Adonis, önündeki tüm iyi yaşam fırsatlarına rağmen tek bir arzu ile yanıp tutuşmaktadır: babası gibi boksör olmak. Kendisine karşı gelenlere inat babasının en yakın arkadaşı ve rakibi olan Rocky Balboa’nın kapısını çalar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
chris pine

Chris Pine, En İyi Chris tartışması hakkında konuştu

Sonraki
Bridgerton

Bridgerton 2. sezon ne zaman?