Bridgerton 2. sezon ne zaman?

Bridgerton

Netflix’in, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanan Amerikan yapımı yeni dizisi Bridgerton, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Yayımlandığı günden itibaren de Netflix Türkiye Top 10 listesinden düşmedi. Dizi, dünyanın birçok yerinde Türkiye’de gördüğü gibi ilgi gördü. Akıllarda kalan en büyük sorular ise 2. sezon olup olmayacağı ya da ne zaman olacağıydı.

Bridgerton

Bridgerton konusu

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne’nin yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur. Dizi; kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi olarak tanımlanıyor.

Bridgerton 2. sezon ne zaman?

Netflix, dizinin 2. sezonu ile ilgili resmî bir açıklama yapmadı, dizinin yapımcısı da bu konuda konuşmayı reddetti. Buna rağmen bazı kaynaklar, henüz yeni sezon onayı olmamasına rağmen 2021 yılının Mart ayında 2. sezon çekimlerinin başlayacağını iddia ediyor. Netflix, daha önce Stranger Things dizisinde de buna benzer bir şey yapmıştı. Yani bu iddialar doğru olabilir ve 2021 yılının ilk çeyreğinde, 2. sezon çekimleri başlayabilir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
creed

Creed 3 çekimleri, 2021’de başlayacak

Sonraki
Your Honor
mm

Your Honor 4. bölüm yayımlandı