creed

Creed 3, Michael B. Jordan tarafından yönetilecek

Başrollerinde Michael B. Jordan ve Tessa Thompson’ın bulunduğu Creed serisinin ilk filmi, Rocky film serisinin spin-off’u şeklinde 2015 yılında izleyici karşısına çıkmıştı. Serinin ikinci filmi Creed II: Efsane Yükseliyor ise 2018 yılında vizyona girmişti. Geçtiğimiz saatlerde de serinin üçüncü filmi ile ilgili bir gelişme yaşandı.

Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashād ve Andre Ward gibi isimleri kadrosunda bulunduran serinin 3. filminin yönetmen koltuğunda Michael B. Jordan oturacak. Kadrodaki isimlerden biri olan Tessa Thompson da bu bilgiyi doğruladı.

creed

Creed konusu

Serinin ilk filmi, bir yetimhanede yaşayan ve aslında iyi bir çocuk olmasına rağmen kavgacılığı ile tanınan Adonis isimli bir çocuğu konu alıyor. Bir gün babasını tanıdığını söyleyen bir kadın onu ziyarete gelir ve kendisini yetimhaneden çıkartmak istediğini söyler. Babasının resmi nikahlı ama artık dul eşi olan bu kadın, Mary Anne Creed’dir. Adonis’in babası ise efsanevi boksör Apollo Creed’den başkası değildir. Üvey annesinin himayesinde gayet iyi bir yaşama kavuşan Adonis, önündeki tüm iyi yaşam fırsatlarına rağmen tek bir arzu ile yanıp tutuşmaktadır: babası gibi boksör olmak. Kendisine karşı gelenlere inat babasının en yakın arkadaşı ve rakibi olan Rocky Balboa’nın kapısını çalar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.