Chris Pine, En İyi Chris tartışması hakkında konuştu

chris pine

En son Wonder Woman 1984 filmi ile karşımıza çıkan Chris Pine, sosyal medyadaki “En İyi Chris” tartışması hakkında şakalı bir yorum yaptı.

Geçtiğimiz aylarda, sosyal medya üzerinde bir tartışma başlamıştı. Bazı sosyal medya kullanıcıları, siyasi ve dini görüşleri nedeni ile Guardians of the Galaxy ve Jurassic World gibi filmlerin yıldızı Chris Pratt‘i, “En Kötü Chris” olarak adlandırmıştı. Bu olay üzerine Marvel Sinematik Evreni yıldızlarından bazıları Chris Pratt’i savunmuş ve bu konu, hassas bir hâl almaya başlamıştı.

Şu an tartışmada; Chris Pratt, Chris Evans, Chris Hemsworth ve Chris Pine gibi isimler bulunuyor. Pine ise bu duruma komik bir cevap verdi.

chris pine

Chris Pine, tartışmalar hakkında konuştu

Chirs Pratt, Chris Evans ve Chris Hemsworth Marvel Sinematik Evreni’ne dahil oyuncularken Pine ise DC Evreni’ne dahil. Bu konuda ise şu sözleri kullandı:

“Şu anda zayıf olan taraf benmişim gibi hissediyorum. Bu yüzden alabileceğim tüm desteği alacağım. Lanet Chris’ler adamım, ya adımı değiştiriyorum ya da gerçekten biraz daha artırıyorum.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
creed

Creed 3, Michael B. Jordan tarafından yönetilecek

Sonraki
creed

Creed 3 çekimleri, 2021’de başlayacak