Control Z 2. sezon ile ilgili tüm merak edilenler

Control Z

İlk sezonu 22 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanan Control Z, yayımlandığı andan itibaren tüm dünyada ses getiren bir dizi oldu. Netflix, dizinin ilk sezonunun ardından hemen 2. sezon iznini verdi ve kısa bir süre sonra Control Z 2. sezon çekimleri başladı. Peki, Control Z 2. sezon ne zaman yayımlanacak? 2. sezon ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik, buyurun başlayalım.

Control Z 2. sezon tarihi belli oldu!

Çekimleri kısa bir süre önce biten Control Z 2. sezon, 4 Ağustos 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak. Netflix’te yayımlanacak olan dizi için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Control Z yeni

Control Z 2. sezon konusu

Control Z dizisinin ilk sezonunda, bir grup lise öğrencisinin yaşadığı trajedileri izlemiştik. Okuldaki öğrencilerin telefonlarına sızarak onların gizli bilgilerini okuldaki herkese ifşa eden bir hacker, bütün öğrencileri kontrolü altına almıştı.

Dizinin 2. sezonunda ilk sezonkine benzer olaylar karşımıza çıkıyor. Okulda büyük bir zorbalık gören ve arkadaşı tarafından öldürülen Luis’in intikamını almak isteyen biri yeniden okulu ve öğrencileri yönetmeye başlayacak gibi duruyor.

Ctrl z

Control Z 2. sezon oyuncu kadrosu

Control Z 2. sezonda yine ilk sezon izlediğimiz isimleri izleyeceğiz. İlk sezonun final bölümünde vurulan Javier (Michael Ronda)in diziye veda edip etmeyeceği merak konusuyken yayımlanan fragmanda Javier’in kendini göstermesiyle dizide olmaya devam edeceği ortaya çıktı.

Control Z 2. sezon fragmanı

Control Z 2. sezon tanıtım videosu 7 Temmuz 2021 tarihinde Netflix resmi Youtube kanalında yayımlanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde dizinin 2. sezon fragmanı yayımlandı. Bölümlere dair ipuçları barındıran fragman, 2.sezona ait pek çok görüntüyü içinde barındırıyor.

Control Z 2.sezon fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Sex Education

Sex Education 3. sezon fragmanı geldi