That '70s Show

That ’70s Show, Netflix’ten kaldırılıyor mu?

1998 yılında yayın hayatına başlayan dizi That ’70s Show, 70’li yıllarda dönemin kültürüne düşkün bir grup gencin eğlenceli hikâyesini anlatıyor. 8 sezondan oluşan dizi; Ashton Kutcher, Danny Masterson, Topher Grace ve Mila Kunis gibi isimlerin kariyerini başlattı. Büyük bir kitlesi bulunan şovun severleri için üzücü haber ise birkaç gün önce Netflix’in “Bu içerik, 7 Eylül’e kadar mevcut.” yazısıyla geldi.

That ’70s Show, yarın (7 Eylül) itibariyle Amerika başta olmak üzere tüm ülkelerin Netflix arşivinden kaldırılıyor.

svg%3E

That ’70s Show neden Netflix’ten kaldırılıyor?

That ’70s Show, 2015 yılından bu yana Netflix’te yayımlanmasının ardından 7 Eylül’de Amerika da dahil olmak üzere tüm ülkelerde Netflix’ten ayrılıyor.

Kasım 2019’da Deadline, dizinin Netflix ile olan anlaşmasının son yılında olduğunu bildirmişti. Makalede, Carsey-Werner TV Dağıtım Başkanı Jim Kraus, şirketin Netflix ile dizinin anlaşmasını yenileme konusunda görüşmelere başladığını açıklamıştı.

Kraus: “That ’70s Show’un sorumlusu Netflix olduğu için onlara bunu yenilemeleri için bolca fırsat vereceğiz. Şovu sürdürmek isteyeceklerini düşünüyorum, ancak ilgilenen en az 3-4 yer daha var. Belirtilen tüm ilgiyle, Netflix ile bir anlaşmaya varamazsak yolumuza devam edeceğiz.” demişti. Ancak Netflix’in anlaşmayı yenilememesi üzerine dizinin kaldırılması kararı alındı. 

İlerleyen zamanlarda Netflix, sevilen dizinin anlaşmasını tekrar yenilemek isterse That 70s Show, Netflix’e geri dönecektir. Ancak bu konuda şimdilik kesin bir şey söylenemiyor. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.