cherry

Cherry filminden özel klip yayımlandı

Başrolünde, Spider-Man karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tom Holland’ın bulunduğu Cherry adlı filmin yönetmen koltuğunda Russo Kardeşler oturuyor. 21 Maert 2021 tarihinde izleyici karşısına çıkacak filmin yönetmenleri Russo Kardeşler, Twitter hesapları üzerinden filmden bir sahneyi izleyicilere sunuldu.

2019’un Mart ayında Russo kardeşler, Avengers: Endgame’den sonra Tom Holland ile bir kez daha çalışacaklarını duyurmuştu. Joe ve Anthony Russo, filmin yönetmen koltuğunda otururken aynı zamanda yapımcılığı da üstleniyorlar. Filmin senaryosu ise Jessica Goldberg tarafından kaleme alınıyor.

cherry

Cherry konusu

Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanan film, Walker’ın gerçek hikâyesinden esinlenildi. Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın, genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

Cherry

Cherry oyuncu kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda; Spider-Man rolü ile adını büyük kitlelere duyurmuş ve en son Netflix’in The Devil All The Time filminde bulunmuş Tom Holland, Red Band Society ve Wayne gibi yapımlarda bulunmuş Ciara Bravo, It filmindeki Pennywise rolü ile de bilinen ve The Devil All The Time filminde Tom Holland ile bir kez daha rol alan Bill Skarsgård, Kelli Berglund, Jack Reynor, Michael Gandolfini, Forrest Goodluck gibi isimler bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.