euphoria part 2 jules seyrederiz

Euphoria Part: 2 Jules yayımlandı

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin merakla beklenen yeni sezonundan önce, 2 tane özel bölümün geleceğini zaten duymuştuk.

Bugün ise 2. özel bölüm olan Part: 2 Jules, HBO Max üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

euphoria

Euphoria Part: 2 Jules konusu

Dizinin ilk özel bölümü, Zendaya tarafından canlandırılan Rue karakteri ile ilgiliydi. İkinci özel bölüm ise Hunter Schafer tarafından canlandırılan Jules’u odağına alıyor. F*ck Anyone Who’s Not A Sea Blob adını taşıyan Jules’un özel bölümü, izleyicilerin karşısına çıkmaya hazır.

Hunter Schafer’in yapımcılığını ve yardımcı yazarlığını yaptığı bölüm, Jules’un yaşamının yıla yansımasını ve geçirdiği Noel tatilini mercek altına alacak.  İkinci özel bölüm, ülkemizde aynı ilkinde olduğu gibi beIN CONNECT üzerinden izleyicilere sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.