godzilla vs kong

Godzilla vs Kong fragmanı yayımlandı

MonsterVerse adını verdiği bu evrenin filmi Godzilla vs Kong filminin ilk resmi fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda Warner Bros. ve HBO Max’in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu. Filmin çıkış tarihi, geçtiğimiz günlerde 21 Mayıs 2021 tarihinden 26 Mart 2021 tarihine çekilmişti.

Filmin, normal şartlar altında sinema salonlarında vizyona girmesi gerekiyordu ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden Warner Bros. bir açıklama yaptı. 2021 yılında vizyona girecek olan tüm filmlerin, aynı anda HBO Max’te de izleyicilere sunulacağını duyurdu.

godzilla vs kong

Godzilla vs Kong hakkında bildiklerimiz

Godzilla vs Kong filminde, Stranger Things’ten tanıdığımız Millie Bobby Brown, Deadpool 2’den tanıdığımız Julian Dennison ve Babr Driver’dan tanıdığımız Eiza González gibi isimlerin yanı sıra; Rebecca Hall, Eiza González, Alexander Skarsgård, Demián Bechir, Bryan Tyree Henry ve Lance Reddick gibi isimler yer alıyor.

26 Mart tarihinde izleyici ile buluşacağını bildiğimiz filmin yeni yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.