cherry

Cherry filminin fragmanı yayımlandı

Başrolünde sevilen oyuncu Tom Holland‘ın bulunduğu Cherry adlı filmin ilk fragmanı yayımlandı. Filmin yönetmen koltuğunda, daha önce birçok başarılı işe imza atmış Russo Kardeşler oturuyor.

2019’un Mart ayında Russo kardeşler, “Avengers: Endgame”den sonra Tom Holland ile bir kez daha çalışacaklarını duyurmuştu. Joe ve Anthony Russo, filmin yönetmen koltuğunda otururken aynı zamanda yapımcılığı da üstleniyorlar. Filmin senaryosu ise Jessica Goldberg tarafından kaleme alınıyor. Russo Kardeşler, resmi Twitter hesaplarından paylaştıkları bile tweet ile filmin ilk fragmanını, izleyicilerin beğenisine sundu.

Filmin oyuncu kadrosunda; Spider-Man rolü ile adını büyük kitlelere duyurmuş ve en son Netflix’in The Devil All The Time filminde bulunmuş Tom Holland, Red Band Society ve Wayne gibi yapımlarda bulunmuş Ciara Bravo, It filmindeki Pennywise rolü ile de bilinen ve The Devil All The Time filminde Tom Holland ile bir kez daha rol alan Bill Skarsgård, Kelli Berglund, Jack Reynor, Michael Gandolfini, Forrest Goodluck gibi isimler bulunuyor.

cherry

Cherry konusu

Nico Walker’ın aynı adlı ve kendi hikayesini anlattığı yarı otobiyografik romanından uyarlanan film, Walker’ın gerçek hikâyesinden esinlenildi. Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın, genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

Film, 12 Mart 2021 tarihinde Apple TV+ üzerinden izleyici ile buluşacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.