Chaos Walking filminden fragman yayımlandı

mm
Chaos Walking

Chaos Walking filminden ilk fragman yayımlandı. Patrick Ness’in “The Knife of Never Letting Go” adlı romanından uyarlanan “Chaos Walking” filmi, sevilen başrol oyuncularıyla uzun süredir beklenen bir filmdi. Başrollerinde; Tom Holland, Daisy Ridely, Mads Mikkelsen‘ın bulunduğu bilim kurgu filminin prodüksiyonu, yaklaşık olarak 3 yıl önce başlamıştı. Geçtiğimiz dakika ise filmden ilk fragman yayımlandı.

Chaos Walking

Chaos Walking konusu

Todd Hewit (Tom Holland), insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”da yaşamaktadır. “Yeni Dünya”, “Nois” adı verilen bir virüsle adeta cehenneme döner. Bu virüs, herkesin birbirinin düşüncelerinden parçalar görebilmesine sebep olur. Bu sebeple gelen sonsuz gürültü de birçok kişiyi deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd, olağanüstü bir durumla karşılaşır. Yeni tanıştığı Viola adlı bir kızın yanında virüs, etkisiz kalmaktadır. Birbirleri ile pek de alakası olmayan bu ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler.

Chaos Walking

Chaos Walking oyuncuları

Oyuncu kadrosunda; “Spider-Man” olarak tanıdığımız ve şu son sıralar adı “Uncharted” filmi ile anılan Tom Holland; “Star Wars” serisinde yer alan ve “Murder on the Orient Express” filminde bulunmuş Daisy Ridley; “Hannibal” dizisindeki rolü ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Mads Mikkelsen bulunuyor. Aynı zamanda Ray McKinnon, Nick Jonas, David Oyelowo, Kurt Sutter, Cynthia Erivo gibi isimler de kadroda yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda, “Edge of Tomorrow” filminin de yönetmeni olan Doug Liman’ın oturduğu filmin senaryosunu, yazar Patrick Ness ve Christopher Ford kaleme aldı.

Film, 2021 yılında izleyici ile buluşacak. Henüz net bir vizyon tarihi verilmedi.

Filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Chaos Walking
mm

Chaos Walking filminden görseller yayımlandı

Sonraki
you

You 3. sezon oyuncuları