Chaos Walking filminden görseller yayımlandı

mm
Chaos Walking

Patrick Ness’in “The Knife of Never Letting Go” adlı romanından uyarlanan “Chaos Walking” filmi, sevilen başrol oyuncularıyla uzun süredir beklenen bir filmdi. Başrollerinde; Tom Holland, Daisy Ridely, Mads Mikkelsen‘ın bulunduğu bilim kurgu filminin prodüksiyonu, yaklaşık olarak 3 yıl önce başlamıştı. Bugün ise filmden yeni görseller yayımlandı.

Chaos Walking

“Chaos Walking” konusu

Todd Hewit (Tom Holland), insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”da yaşamaktadır. “Yeni Dünya”, “Nois” adı verilen bir virüsle adeta cehenneme döner. Bu virüs, herkesin birbirinin düşüncelerinden parçalar görebilmesine sebep olur. Bu sebeple gelen sonsuz gürültü de birçok kişiyi deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd, olağanüstü bir durumla karşılaşır. Yeni tanıştığı Viola adlı bir kızın yanında virüs, etkisiz kalmaktadır. Birbirleri ile pek de alakası olmayan bu ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler.

Chaos Walking

 

“Chaos Walking” oyuncuları

Oyuncu kadrosunda; “Spider-Man” olarak tanıdığımız ve şu son sıralar adı, Netflix’in “The Devil All The Time” filmi ile anılan Tom Holland; “Star Wars” serisinde yer alan ve “Murder on the Orient Express” filminde bulunmuş Daisy Ridley; “Hannibal” dizisindeki rolü ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Mads Mikkelsen bulunuyor. Aynı zamanda Ray McKinnon, Nick Jonas, David Oyelowo, Kurt Sutter, Cynthia Erivo gibi isimler de kadroda yer alıyor.

Chaos Walking 

Yönetmen koltuğunda, “Edge of Tomorrow” filminin de yönetmeni olan Doug Liman’ın oturduğu filmin senaryosunu, yazar Patrick Ness ve Christopher Ford kaleme aldı.

2021 yılında izleyici ile buluşması beklenen filmin net vizyon tarihi ise belirsizliğini koruyor.

Total
0
Shares
Önceki
wonder woman 1984 seyrederiz 1 scaled
mm

Wonder Woman 1984 HBO Max’te yayımlanacak

Sonraki
Chaos Walking
mm

Chaos Walking filminden fragman yayımlandı