Spider-Man 3

Spider-Man 3 çekimlerinden ilk görsel

Ünlü oyuncu Tom Holland‘ın, başrolünde yer aldığı Uncharted çekimlerinin bitmesinin ardından Spider-Man 3 çekimlerine geçiş yaptığını geçtiğimiz hafta duyurmuştuk. Uncharted prodüksiyonu geçtiğimiz hafta içerisinde bitirilmiş ve Nate karakterinden ilk görsel paylaşılmıştı. Bu kez ise Tom Holland, “Maske takın. Ben iki tane takıyorum.” notu ile paylaştığı yeni bir Instagram gönderisi eşliğinde setten ilk fotoğrafı paylaştı.

“Spider-Man 3” konusu

Karakterin ilk iki filminde Iron Man‘e hayran olan ve onun izinden giden bir Peter Parker izlemiştik. Marvel Studios patronu Kevin Peige’ye göre 3. filmde, “mahallemizin kahramanı Peter Parker” hikayesinden daha farklı bir şey izleyeceğiz. Mahallenin dost canlısı süper kahramanından izler taşısa da karşımıza çıkacak olan bu yeni karakter, daha özgün bir yapıya sahip olacak.

Ayrıca bu film ile Disney ve Sony, son kez Spider-Man 3 için işbirliği yapacak. Bunun ardından Tom Holland ve Peter Parker tamamen Sony’nin Marvel Evreni’ndeki projelerinde yer alabilecek durumda olacak. Yani bundan sonra Disney’e ait olan herhangi bir Marvel yapımında Tom Holland’lı Spider-Man’i göremeyeceğiz.

Filmin 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.