Cate Blanchett

Cate Blanchett’ın başrolünde yer aldığı mini dizi Stateless’tan ilk fragman geldi

Cate Blanchett’ın yeni mini dizisi: Stateless

Bir kez daha yolu televizyon ile kesişen ünlü oyuncu Cate Blanchett’in, hem başrolünde yer aldığı hem de yapımcılığını üstlendiği Netflix ortak yapımı Stateless mini dizisinden ilk fragman yayımlandı.

Cate Blanchett

Stateless konusu

Bir tarikattan kaçan kabin memuru, işkenceden kaçan Afgan bir mülteci, geleceği olmayan işinden kaçan genç bir Avustralyalı baba ve ülkeyi sarsan bir skandala karışan bir bürokrat olmak üzere dört ana karakterin hayatına ortak olacağımız altı bölümlük mini dizi, bu karakterlerin yollarının Avustralya’daki gözaltı merkezinde kesişmesini anlatacak.

Kendisinden ilk haberi mayıs ayının ortasında aldığımız Stateless dizisi, bir göçmen gözaltı merkezinde mahsur kalmış dört farklı karakterin hikayesini anlatacak. Hollywood’un önde gelen isimlerinden Cate Blanchett’in tamamen arkasında bulunduğu yapımda başarılı oyuncuya Yvonne Strahovski ve Dominic West başrolde eşlik edecek.

Yvonne Strahovski Flees Cult in Trailer for Cate Blanchett's ...

Yaratıcılığını Cate Blanchett, Tony Ayres ve Elise McCredie‘nin üstlendiği dizinin senaryosunu Elise McCredie ve Belinda Chayko üstleniyor. Kadrosunda Cate Blanchett, Yvonne Strahovski ve Dominic West in yanı sıra Jai Courtney, Asher Keddie, Fayssal Bazzi, Rachel House, Kate Box, Clarence Ryan, Claude Jabbour, Rose Riley ve Helana Sawires gibi isimlerin yer aldığı diziyi Emma Freeman ve Jocelyn Moorhouse yönetecek.

FX kanalı için Mrs. America dizisi ile televizyon dünyasına adımlar atan ünlü oyuncu, bu sefer bizzat arkasında olduğu Stateless mini dizisi ile bu alanda daha kalıcı işler için harekete geçmiş gibi görünüyor.

8 Temmuz’da Netflix üzerinden yayımlanacak dizinin ile ilgili gelişmeler için sitemizi takip edebilir ve dizinin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.