2459040

Netflix’in yeni fantastik dizisi Warrior Nun yayımlandı!

Netflix, yeni orijinal dizisi Warrior Nun’u yayımladı.

Netflix’in yeni fantastik dizisi Warrior Nun, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Netflix’in temmuz ayına giriş yaptığı dizi, toplamda 10 bölümden oluşmakta. Daha önce Van Helsing ve Continuum gibi yapımlara imza atan Simon Barry tarafından oluşturulan uyarlama, Ben Dunn’ın çizgi roman serisine dayanıyor.

svg%3E

Warrior Nun konusu ve kadrosu

Dizi, ölümden döndükten sonra sırtında gizemli bir simge ile kilisede uyanan Ava adlı genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Arkasındaki simge sayesinde masalar ve duvarlar gibi katı nesneler arasında geçiş yapma yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli güçlere kavuşan Ava, dünyayı şeytanlardan koruyan kadim rahipler ve rahibeler topluluğu tarafından işe alınır. Savaşçı rahibeler Beatrice, Shotgun Mary, Lilith ve Camila ile tanışan kahramanımız, bir şekilde cennete portal açan kötü güçlere sahip bir kadını durdurmak için mücadele eder.

svg%3E

Oyuncu kadrosunda Tristán Ulloa, Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea, Toya Turner, Thekla Reuten, Sylvia De Fanti, Emilio Sakraya, Olivia Delcan, Joaquim De Almeida, May Simón Lifschitz, Dimitri Abold ve Charlotte Vega gibi isimlerin olduğu Warrior Nun, konusu ve fragmanı ele alınırsa ilgi çekici görünüyor.

Fragman:

Ayrıca bu ay Netflix’te başka hangi yapımların yer alacağını merak ediyorsanız, Netflix Türkiye Temmuz 2020 programına aşağadaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/netflix-turkiye-temmuz-2020-programi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.