brideshead revisited

Brideshead Revisited dizi oluyor

Evelyn Waugh’un aynı adlı romanından uyarlanacak yeni bir “Brideshead Revisited” dizisi geliyor. BBC için hazırlanacak olan dizinin yönetmen koltuğunda; “Call Me by Your Name“, “We Are Who We Are“, “Suspiria” gibi yapımların da yönetmeni olan Luca Guadagnino oturacak. Dizinin senaryosunu da Luca Guadagnino kaleme alacak.

Filmin başrollerinde ise “İnanılmaz Örümcek Adam”, “Hacksaw Ridge”, “Social Network” gibi yapımlarda bulunan Andrew Garfield; “Schindler’in Listesi”, “The English Patient”, “Arka Bahçe” gibi yapımlarda yer alan Ralph Fiennes; “Carol”, “Blue Jasmine”, “The Aviator”, gibi yapımlarda boy göstermiş Cate Blanchett; yine “Carol” ve “The Social Network” gibi yapımlarda bulunmuş Rooney Mara düşünülüyor.

brideshead revisited

“Brideshead Revisited” konusu

Hikâye, ana karakter Charles Ryder’ın hayatını, romantik ilişkilerini ve özellikle Brideshead Kalesi’nde yaşayan zengin ve katolik Flytes ailesi ile olan ilişkisini konu alıyor. 2. Dünya Savaşı öncesinin İngiltere’sinde, orta sınıf mensubu Charles Ryder’ın, Oxford Üniversitesi’nde okurken tanıştığı üst tabakadan Sebastian Flyte ile arkadaşlığı ve sonrasında gelişen olaylar anlatılıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.