love and anarchy

Love and Anarchy 2. sezon olacak mı?

4 Kasım 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alan “Love and Anarchy” dizisi, Netflix Türkiye’de Top 10 listesine girmeyi başardı. Netflix’in İsveç dizisi, Türkiye gibi dünyanın birçok yerinde beğeni ile karşılandı. Bu durumda akıllarda kalan en büyük sorular, dizinin 2. sezonu ne zaman ya da yeni bir sezon olacak mı?

love and anarchy

“Love and Anarchy” konusu

Başrollerinde Ida Engvoll ve Björn Mosten’in bulunduğu dizi, evli ve danışman bir genç ile bir bilişim teknisyeninin hikâyesini bizlere anlatıyor. Sofie ve Max, toplumsal normlara meydan okuyan bir flört oyununa başlarlar. Bu oyun ise tüm yaşamlarını gözden geçirmelerine yol açar.

love and anarchy

“Love and Anarchy” 2. sezon olacak mı?

Dizi, birçok ülkede beğeni ile karşılanmasına rağmen Netflix, bu konu ile ilgili bir açıklamada bulunmadı. Netflix, çoğu zaman diziler yayımlandıktan birkaç ay sonra bu konu ile ilgili bir açıklama yapıyor. Dizi ikinci sezon onayı almamış olsa da henüz bir iptal kararı da yok.

Eğer herhangi bir ikinci sezon olursa da bu sezonun, 2021 yılının Kasım ayında izleyiciler ile buluşması gerekiyor. Netflix, dizilerinin sezonları arasında genelde bir yıl bırkıyor ve bir yıl farkla aynı dönemlerde yayımlanmış oluyor. Bu sebeple 2021 yılının sonu muhtemel görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.