dreamland

Dreamland afişi yayımlandı

Margot Robbie‘nin başrol olduğu macera türündeki “Dreamland” filminin afişi, geçtiğimiz saatlerde izleyicilerle buluştu. Drama-aksiyon türünde olan ve bir dönem projesi olan film, birkaç film festivalinde bulunmuştu.

İlk olarak filmin, bu yılın başlarında vizyona girmesi bekleniyordu ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ertelendi. 13 Kasım’da seçili sinema salonlarında, 17 Kasımda ise online platformlardan izleyiciye sunulacak.

Filmin başrollerinde Margot Robbie‘nin dışında; “Peaky Blinders“, “Animal Kingdom”, “An Inspector Calls” gibi yapımlarda bulunmuş ve “Hızlı ve Öfkeli 9” filminde karşımıza çıkacak Finn Cole yer alıyor.

New Poster for 'Dreamland' Starring Margot Robbie - Metaflix

“Dreamland” konusu

Margot Robbie, Amerika’nın yaşadığı Büyük Buhran zamanında yaşayan kaçak bir banka soyguncusuna hayat veriyor. Filmin bir diğer başrolü Finn Cole ise küçük Teksas kasabasından kaçmayı hayal eden bir genci canlandırıyor. Finn Cole’un karakteri, Margot Robbie’nin karakteri ile yaralı bir şekilde kaçarken karşılaştığı zaman, onu teslim edip ödülünü almak ile ona karşı artan ilgisi arasında kararsız kalıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.