we are who we are

We Are Who We Are fragmanı yayımlandı

Luca Guadagnino’nun yeni HBO dizisi “We Are Who We Are”dan yeni bir fragman paylaşıldı. Daha önce “Call Me by Your Name”, “Suspiria”, “I Am Love” gibi filmlerle sinema dünyasında adını duyurmuş olan Luca Guadagnino, ilk defa bir dizi projesi ile karşımıza çıkıyor. Dizi, HBO ve Sky platformlarında yayımlanacak.

14 Eylül’de izleyici karşına çıkacak olan dizinin senaryosu, Paolo Giordano ve Francesca Manieri tarafından kaleme alınıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda oturan Luca Guadagnino, dizinin senaryo ekibinde de bulunuyor. 14 yaşındaki iki çocuğun hikayesinin anlatıldığı dizide; Chloë Sevigny, Kid Cudi, Jack Dylan Grazer, Alice Braga, Spence Moore II ve Jordan Kristine Seamon gibi isimler yer alıyor.

we are who we are

“We Are Who We Are” konusu

Dizi, İtalya’daki Amerikan askeri üssünde aileleriyle yaşayan iki genci odağına alıyor. Aynı zamanda bu iki gencin; dostluk, ilk aşk ve ergenlik sorunlarının hikayesi anlatılacak. 14 yaşındaki Fraser Wilson, evinden ayrılarak İtalya’da orduda görev almaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan genç adam, burada Caitlin Harper ile tanışır. Zamanını Caitlin ile geçirmeye başlayan Fraser, bir süre sonra kendisinde bir takım değişiklikler olduğunu fark eder. Ondaki bu değişimin nedeni ise orduda asker olarak görev yapan Jason’a karşı hissettiği derin duygulardır.

Yayımlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.