Call Me By Your Name, Netflix’e geliyor

mm
Call Me By Your Name

Başrollerini Timothée Chalamet ile Armie Hammer‘ın paylaştığı ve büyük ses getiren romantik dram türündeki film Call Me By Your Name, kuşkusuz türünün en sevilen örneklerinden. André Aciman’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan film, Netflix’e geliyor.

Call Me By Your Name

Call Me By Your Name konusu

1983 yazı sırasında 17 yaşındaki Amerikalı-İtalyan Elio Perlman, günlerini ailesinin İtalya’nın kuzeyindeki 17. yüzyıldan kalma villasında klasik müzik yaparak, okuyarak ve arkadaşı Marzia ile flört ederek geçirmektedir. Elio, Greko-Roma kültüründe uzmanlaşmış seçkin bir profesör olan babası ve onu elit kesim meyveleriyle, doğal lezzetlerle şımartan, çevirmen olan annesi Annella ile bir arada olmaktan ziyadesiyle memnundur. Elio’nun olgunluğu ve entelektüel birikimi, onu tam teşekküllü bir yetişkin gibi gösteriyor olsa da özellikle kalpteki konularda onun hakkında hala masum ve biçimlenmemiş olan çok şey vardır.

Bir gün, doktorasını sürdüren büyüleyici bir Amerikalı bilim adamı olan Oliver, Elio’nun babasına yardım etmek göreviyle yıllık yaz stajyeri olarak villaya gelir. Güneşin ışıltılarının arasında Elio ve Oliver hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir yaz boyunca yeşermekte olan arzunun güzelliğini keşfedeceklerdir.

Call Me By Your Name ne zaman Netflix’e gelecek

Çıktığı zamanda çokça ses getirmiş olan film, popülerliğini şu anda da korumakta. Hatta çoğu kişinin favorisi olmaya da devam etmektedir. Netflix’e geleceği duyurulduğundan beri ne zaman yayımlanacağı merakla beklenen film, 16 Kasım’da platformdaki yerini alacak.

Filmi henüz izlemediyseniz aşağıdaki linkten fragmanına ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
dominic west the crown

Dominic West, The Crown’ın 5. ve 6. sezonunda Prens Charles olacak

Sonraki
The Mandalorian

The Mandalorian 2. sezondan özel bir video yayımlandı