brave new world
Based on Aldous Huxley’s groundbreaking novel, “Brave New World” imagines a utopian society that has achieved peace and stability through the prohibition of monogamy, privacy, money, family, and history itself. As citizens of New London, Bernard Marx (Harry Lloyd) and Lenina Crowne (Jessica Brown Findlay) embark on a vacation to the Savage Lands, where they become embroiled in a harrowing and violent rebellion. Bernard and Lenina are rescued by John the Savage (Alden Ehrenreich), who escapes with them back to New London. John’s arrival in the New World soon threatens to disrupt its utopian harmony, leaving Bernard and Lenina to grapple with the repercussions.

Brave New World 2. sezonu olacak mı?

Geçtiğimiz aylarda, NBC’nin dijital yayın servisi Peacock üzerinden izleyici karşısına çıkan “Brave New World” dizisi, sevilen oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizi, birçok bilim kurgu okurunun bildiği ve kara dörtleme arasında yer alan “Brave New World” adlı romandan uyarlanmıştı. Dizinin ilk sezonunun bitmesinin ardından akıllarda kalan en büyük soru, 2. sezonun olup olmayacağıydı.

brave new world

Uzak bir gelecekte, insanların üreme alanında çağ atladığı; savaşların ve yoksulluğun sona erdiği bir düzende geçiyor. Herkesin mutlu olmak için hap aldığı New London adında ürkütücü, ütopik bir dünyadaki yaşamlarını konu edinen dizinin oyuncu kadrosunda; Joseph Morgan, Alden Ehrenreich, Jessica Brown Findlay, Hannah John-Kamen, Demi Moore, Kylie Bunbury, Harry Lloyd ve Sen Mitsuji gibi birçok isim yer alıyor.

“Brave New World” 2. sezonu çıkacak mı?

NBC’nin dijital yayın servisi Peacock, dizinin ikinci sezonu ile ilgili bir açıklama yaptı. Dizi, ilk sezonunun ardından iptal edildi. Yani herhangi bir ikinci sezon, hiçbir zaman izleyici karşısına çıkmayacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
army of the dead
Army of the Dead karakter posterleri yayımlandı