Brave New World 2. sezonu olacak mı?

brave new world

Geçtiğimiz aylarda, NBC’nin dijital yayın servisi Peacock üzerinden izleyici karşısına çıkan “Brave New World” dizisi, sevilen oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizi, birçok bilim kurgu okurunun bildiği ve kara dörtleme arasında yer alan “Brave New World” adlı romandan uyarlanmıştı. Dizinin ilk sezonunun bitmesinin ardından akıllarda kalan en büyük soru, 2. sezonun olup olmayacağıydı.

brave new world

Uzak bir gelecekte, insanların üreme alanında çağ atladığı; savaşların ve yoksulluğun sona erdiği bir düzende geçiyor. Herkesin mutlu olmak için hap aldığı New London adında ürkütücü, ütopik bir dünyadaki yaşamlarını konu edinen dizinin oyuncu kadrosunda; Joseph Morgan, Alden Ehrenreich, Jessica Brown Findlay, Hannah John-Kamen, Demi Moore, Kylie Bunbury, Harry Lloyd ve Sen Mitsuji gibi birçok isim yer alıyor.

“Brave New World” 2. sezonu çıkacak mı?

NBC’nin dijital yayın servisi Peacock, dizinin ikinci sezonu ile ilgili bir açıklama yaptı. Dizi, ilk sezonunun ardından iptal edildi. Yani herhangi bir ikinci sezon, hiçbir zaman izleyici karşısına çıkmayacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the queen's gambit

The Queen’s Gambit 2. sezonu olacak mı?

Sonraki
el desorden que dejas

Aron Piper’in yeni dizisi El Desorden Que Dejas’dan ilk görseller geldi