Aron Piper’in yeni dizisi El Desorden Que Dejas’dan ilk görseller geldi

el desorden que dejas

İspanyol oyuncu Aron Piper’in El Desorden Que Dejas adlı yeni Netflix dizisinden ilk görseller, Netflix İspanya’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı. Netflix’in yeni İspanyol dizisi, 2020’nin Aralık ayında izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dizi, Carlos Montero’nun 2016 yılında çıkardığı aynı adlı romanından uyarlanıyor. Aynı zamanda Netflix’in en sevilen gençlik dizilerinden biri olan Élite‘nin de yaratıcısı olan Carlos Montero, “El Desorden Que Dejas” dizisinin de yaratıcılığını üstelenecek. Bu sayede Aron Piper ve Carlos Montero, bir kez daha bir araya gelecek.

el desorden que dejas

El Desorden Que Dejas konusu

Lisedeki görevine yeni başlayan bir edebiyat öğretmeni, yeni okuluna gelişinden üç hafta önce şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz. Bu yüzden kendi hayatı için de endişelenmeye başlar. Dizi, zorbalık gibi konulara da değinecek. Ama bu zorbalık, sadece öğrenciler arasında sınırlı kalmayan ve öğretmenlerin de zarar gördüğü bir kötülük şeklinde olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Élite dizisinin sevilen oyuncusu Aron Piper, Roberto Enríquez, Tamar Novas, Inma Cuesta, Bárbara Lennie ve Alberto Abuín gibi isimler bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
brave new world

Brave New World 2. sezonu olacak mı?

Sonraki
bebek bakıcıları kulübü
mm

The Baby-Sitters Club 2. sezonu olacak mı?