The Flash

The Flash 7. sezon fragmanı yayımlandı

DC Sinematik Evreni’nin en popüler karakterlerinden biri olan Flash’in televizyon dizisi, yayımlandığı zamandan bu yana en az çizgi romanlar kadar sevilen bir yapım haline geldi. Geçtiğimiz ocak ayında 7. sezon onayını almış dizinin yeni sezonundan ilk fragman geldi.

The Flash konusu

Küçük yaşta annesinin ölümüne tanık olarak bir trajedi yaşamış Barry Allen, bir adli tıp görevlisidir. S.T.A.R Laboratuvarları’nın parçacık hızlandırıcısı, bir hata nedeni ile patlamaya sebep olur. Bu patlama sonucunda Barry Allen’a şimşek çarpar ve bu şimşek onda aşırı hızlı hücre yenilenmesine ve koşma yeteneğine sebebiyet verir. Barry, bu gücünü insanları kurtarmak için kullanır. Central City’de adaleti sağlamanın yanındaki hedefi ise annesinin katilini bulmaktır.

The Flash suits | Arrowverse Wiki | Fandom

Dizinin 6. sezonunda Barry, gelecekteki kızının kaybının ardından kendini işine adayarak acısını içine atmıştır. Flash ekibi üyelerinin her biri kendi sorunları ile başa çıkmaya çalışırken Dr. Ramsey Rosso ise istemeden Bloodwork adında yeni bir kötü adam doğurur.

Oyuncu kadrosunda; Grant Gustin, Candice PattonDanielle PanabakerCarlos ValdesHartley SawyerDanielle NicoletTom Cavanagh ve Jesse L. Martin gibi isimlerin bulunduğu dizinin yeni sezonu 2021 yılında izleyici ile buluşacak.

Merakla beklenen 7. sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.