Ant-Man 3 çekimleri bu yaz başlayacak

ant-man

Başrolünde Paul Rudd‘un bulunduğu ve ilk filmi 2015 yılında vizyona giren Ant-Man serisinin 3. filmi ile ilgili yeni bir açıklama yapıldı. Geçtiğimiz yıl duyurulmuş olan filmin çekimleri için 2021 yılının Haziran ayı işaretlenmişti ancak kesin bir açıklama yapılmıştı. Filmin oyuncu kadrosuna dahil olan Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer ise geçtiğimiz aylarda çıkan bu haberleri doğruladı. Bu sayede filmin çekimlerine bu yıl başlanacağı kesinleşti.

ant-man 3

Ant-Man 3 hakkında tüm bildiklerimiz

İlk iki filmin yönetmenliğini üstlenen Peyton Reed, bu filmin de yönetmen koltuğunda oturacak. Paul Rudd bir kez daha Scott Lang diğer ismiyle Ant-Man rolünü üstlenecek. Devam filminde ayrıca Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer sırasıyla Hank Pym ve Janet van Dyne olarak geri dönecek. 

Kevin Feige, Jonathan Majors’ın filmde Fatih Kang rolünü oynadığını ve Cassie Lang rolünü Kathryn Newton’un devraldığını da doğrulamıştı. Filmin çıkış tarihi için de 2022 yılından bahsedilmişti ancak Peyton Reed de şirket de bu konu hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
army of the dead

Army of the Dead çıkış tarihi belli oldu

Sonraki
Billie Eilish
mm

Billie Eilish belgeselinden yeni poster yayımlandı