billie eilish

Billie Eilish belgeseli geliyor

Ünlü şarkıcı Billie Eilish‘in belgeseli, online içerik platformu ve medya devi Apple TV+ tarafından izleyiciye sunulacak. “Billie Eilish: The World’s A Little Bullary” adlı uzun metrajlı belgesel, 2021 yılının Şubat ayında hem Apple TV+ üzerinden hem de sinemalardan izleyici ile buluşacak.

Bu uzun metrajlı belgeselin yönetmen koltuğunda, ödüllü film yapımcısı R.J. Cutler otururken; Apple Original Film, Interscope Films, Darkroom, This Machine ve Lighthouse Management & Media ile birlikte üretildi.

billie eilish

“Billie Eilish: The World’s A Little Bullary” konusu

Belgesel, Amerikalı şarkıcı-söz yazarının hızlı yükselişini ve 2019 yılında piyasa sürdüğü ilk stüdyo albümü olan “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”nun çıkış zamanını film haline getirecek. Belgesel film, Eilish’in dünyanın en büyük sahnesinde çok sayıda onur ödülü aldıktan sonra müzik endüstrisinde nasıl bir hale geldiğini de anlatacak.

Bu yılın ocak ayında 62’ncisi düzenlenen Grammy Ödülleri’nde; En İyi Yeni Sanatçı, Yılın Albümü, Yılın Kaydı, Yılın Şarkısı ve En İyi Pop Vokal Albümü ödüllerine sahip olan sanatçının belgesel fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
blood of zeus
Blood of Zeus yayımlandı