The Order

The Order 2. Sezon fragmanı yayımlandı!

The Order 2. sezonu 18 Haziran’da yayımlanacak

Kanadalı yapım şirketi Nomadic Pictures’in yapımını üstlendiği fantastik türündeki dizinin ilk sezon bölümleri 7 Mart 2019 tarihinde seyircileri ile buluşmuştu ve dizi Mart ayında 2. sezon onayını almıştı. Şimdi ise çekimleri geçtiğimiz yaz Vancouver şehrinde yapılan The Order dizisinin 2. sezon fragmanı yayımlandı.

The Order

The Order konusu:

Dizi, sihir ve canavarlarla dolu gizli bir evren olan The Order’a giriş yapan Jack Morton adlı bir gencin kendini ve içinde yatan canavarları keşfetme yolculuğunu işliyor. Jack’in derinlere daldıkça kendi ailesine dair karanlık sırları keşfederken, kurt adamlar ve büyülü güçler arasındaki savaşa da dahil olmasını konu alıyor.

Oyuncu kadrosunda Jake Manley, Sarah Grey, Adam DiMarco, Devery Jacobs, Thomas Elms gibi oyuncuların yer aldığı dizinin senaryosunu Shelley Eriksen üstleniyor ve yönetmen koltuğunda Kristen Lehman, Leslie Hope, David Von gibi isimler oturuyor. Dizinin geçtiğimiz saat yayımlanan fragmanında 2. sezondan kesitler ile birlikte yayın tarihi de duyuruldu. Anlaşılan o ki dizinin 2. sezonu için yalnızca 3 gün beklememiz gerekiyor, çünkü dizinin 2. sezonu 18 Haziran Perşembe günü Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Aşağıdaki linkten dizinin ilk sezon inceleme yazısına ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/karanlik-tarikatlarin-ic-yuzu-the-order/

Dizinin yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.