away

Hilary Swank’li Away dizisinin ilk fragmanı yayımlandı

Oscar ödüllü Hilary Swank’in başrolde olduğu Netflix bilim kurgu dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.

İlk olarak Mart 2019’da duyurulan ve bir yıldan uzun süredir merakla beklenen dizi için ilk tanıtım fragmanı geldi. Hilary Swank’i dizide Mars’a bağlı Amerikan astronotu ve eski Donanma pilotu Emma Green olarak izleyeceğiz. Fragmanda ise ailesini özleyen ve uzay yolculuğu yapmak zorunda olan bir astronotu görüyoruz.

Away konusu ve oyuncu kadrosu

Yakın bir gelecekte Mars’a gidecek insanlı uzay aracı için dünyanın dört bir yanından seçkin astronotlar seçilir. Mars’a yapılacak olan zorlu bir yolculuk sırasında yaşananları konu alan dizide Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Çin, Hindistan ve İngiltere gibi farklı ülkelerden gelen bu astronotlar, her şey yolunda giderse, evleri bildikleri yerlerden ve sevdiklerinden üç yıl boyunca ayrı kalacaktır. Kızıl Gezegen Mars’a yapılacak görevde uluslararası ekibin başına getirilen Emma Green hayati bir görevle karşı karşıyadır.

away

Hollywood’un yıldız oyuncularından Hilary Swank‘in başrol Emma Green’ canlandırdığı dizide, Josh Charles (Matt Logan), Talitha Bateman (Alexis “Lex” Logan), Mark Ivanir (Misha Popov), Ato Essandoh (Kwesi Weisberg-Adebayo), Ray Panthaki (Ram Arya), Vivian Wu (Lu Wang), Monique Curnen (Melissa Ramirez) gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Penny Dreadful ve Pure Genius dizilerinden hatırladığımız Andrew Hinderaker ve The Path, Refugee, Parenthood gibi yapımlarla tanınan Jessica Goldberg’ün yaratıcısı olduğu dizide Jason Katims yapımcı olarak yer alıyor. İlk sezonu 10 bölüm olarak karşımıza çıkacak yapımın farklı bölümleri 5 farklı yönetmen tarafından yönetildi.

4 Eylül 2020’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak Away dizisinin yayımlanan ilk fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.