Away dizisinden yeni bir fragman yayımlandı

mm
Away

Oscar ödüllü Hilary Swank’in başrolde olduğu Netflix bilim kurgu dizisinin yeni fragmanı yayımlandı.

İlk olarak Mart 2019’da duyurulan ve bir yıldan uzun süredir merakla beklenen dizi için yeni bir fragman geldi. Hilary Swank’i dizide Mars’a bağlı Amerikan astronotu ve eski Donanma pilotu Emma Green olarak izleyeceğiz.

Away dizisinin konusu ve oyuncuları

Yakın bir gelecekte, Mars’a gidecek insanlı uzay aracı için dünyanın dört bir yanından seçkin astronotlar seçilir. Mars’a yapılacak olan zorlu bir yolculuk sırasında yaşananları konu alan dizide Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Çin, Hindistan ve İngiltere gibi farklı ülkelerden gelen bu astronotlar, her şey yolunda giderse, evleri bildikleri yerlerden ve sevdiklerinden üç yıl boyunca ayrı kalacaktır. Kızıl Gezegen Mars’a yapılacak görevde uluslararası ekibin başına getirilen Emma Green hayati bir görevle karşı karşıyadır.

away
Hollywood’un yıldız oyuncularından Hilary Swank‘in başrol Emma Green’i canlandırdığı dizide, Josh Charles (Matt Logan), Talitha Bateman (Alexis “Lex” Logan), Mark Ivanir (Misha Popov), Ato Essandoh (Kwesi Weisberg-Adebayo), Ray Panthaki (Ram Arya), Vivian Wu (Lu Wang), Monique Curnen (Melissa Ramirez) gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Penny Dreadful ve Pure Genius dizilerinden hatırladığımız Andrew Hinderaker ve The Path, Refugee, Parenthood gibi yapımlarla tanınan Jessica Goldberg’ün yaratıcısı olduğu dizide Jason Katims yapımcı olarak yer alıyor. İlk sezonu 10 bölüm olarak karşımıza çıkacak yapımın farklı bölümleri 5 farklı yönetmen tarafından yönetildi.

4 Eylül 2020’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak Away dizisinin yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Kırmızı oda
mm

Kırmızı Oda dizisinden yeni bir tanıtım yayımlandı!

Sonraki
jared leto

Jared Leto, yeni filminde Andy Warhol’u canlandıracağını doğruladı