Jared Leto, yeni filminde Andy Warhol’u canlandıracağını doğruladı

jared leto

Requiem for a Dream, Dallas Buyers Club, Suicide Squad ve Spider-Man spin-off’u Morbius gibi filmlerde rol alan Amerikalı oyuncu Jared Leto, Andy Warhol’u canlandıracağını resmi olarak duyurdu.

Pop art sanat akımının öncüsü olan Andy Warhol’u canlandıracak olan Leto, bu haberi Instagram hesabından paylaştığı bir gönderi ile duyurdu. Ünlü oyuncu Instagram gönderisinde, Andy Warhol’un ikonikleşmiş bir fotoğrafını kullandı. Sanatçının doğum gününü gecikmeli olarak kutlarken de aynı zamanda “Evet, yeni bir filmde Andy Warhol’u oynayacağım doğru. Bundan dolayı çok heyecanlı ve minnettarım.” ifadeleri kullandı.

Jared Leto’nın yeni filmi ile ilgili ayrıntılar

Ünlü oyuncu, 2016 yılından beri Andy Warhol ismi ile beraber anılıyordu. Leto’nun başrolünde bulunacağı yeni film, Amerikalı yazar Victor Bockris’in 1989 yılında yayımlanan “Warhol: The Biography” adlı romanının uyarlaması olacak. Film ile ilgili henüz bir açıklama yapılmamışken Leto da bu konuda bir şey söylemedi. O dönemde filmi; The Sopranos, Boardwalk Empire, The Wolf of Wall Street gibi yapımlar ile tanınan senarist Terence Winter’ın yazacağı konuşuluyordu. Filme dair daha fazla ayrıntı bilinmemekte.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Away
mm

Away dizisinden yeni bir fragman yayımlandı

Sonraki
Bay Yanlış
mm

Bay Yanlış 7. bölüm 2. fragmanı yayımlandı!