infinity war

Disney, “Avengers: Infinity War”dan set fotoğrafları paylaştı

Marvel Comics’in aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan ve 2018 yılında Joe ve Anthony Russo’nun yönetmenliğini yaptığı Avengers: Infinity War filminin set fotoğrafları paylaşıldı.

2018 yılında çekilen film, Marvel Sinematik Evreni’nin üçüncü evresinin sona erme habercisiydi. Bunun ardından ikinci kısım olan Avengers: Endgame vizyona girmiş ve evren farklı bir noktaya getirilmişti.

Başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict CumberbatchDon CheadleTom HollandChadwick BosemanPaul Bettany, Elizabeth OlsenJeremy RennerChris Pratt,  Sebastian StanTom HiddlestonIdris Elba gibi isimlerin bulunduğu film Disney+’ta izleyici ile buluştu. Disney de filmin hatırlatmasını sosyal medyada paylaştığı set fotoğrafları ile yaptı.

Avengers: Infinity War konusu

Sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, şu zamana kadar dünyanın uğradığı en büyük tehdidi oluşturmuştur. Steve Rogers ve Tony Stark arasında geçen olayda ikiye bölünen süper kahramanlar, bu tehdit karşısında yeniden bir araya gelerek güçlerini birleştirmeye karar verir. Dünya’nın kaderi artık bu savaşın sonucuna bağlıdır.

Marvel’ın yeni dizisi ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/marvelin-she-hulk-senaryosu-tamamlandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.