Jai Courtney, Suicide Squad 2 hakkında konuştu

mm
Suicide Squad

Jai Courtney yeni Suicide Squad filmi ile ilgili konuştu

Hem David Ayer‘li, hem de James Gunn‘lı Suicide Squad filminde rol alan Jai Courtney, verdiği bir ropörtajda iki yönetmenin uyarlamaları arasındaki farklardan bahsetti. Warner Bros, 2016 yılında vizyona giren ve pek de iyi olmayan eleştirilere maruz kalan ilk filmde birlikte çalıştığı yönetmen David Ayer ile yollarını ayırmış ve yerine Marvel Studios’un başarılı yönetmeni James Gunn ile çalışma kararı almıştı.

Suicide Squad

Guardians of The Galaxy serisinin başarılı yönetmeni olan James Gunn, bir zamanlar sosyal medya üzerinden yaptığı yorumlar nedeniyle Disney ve Marvel’dan ayrılmak durumunda kalmış ve Warner Bros. bu durumu bir fırsat bilerek serinin ikinci filmini yönetmesi için Gunn ile anlaşmıştı. Bu sırada da serinin ilk filmini yöneten ve kötü yorumlar alan David Ayer ile yollarını da ayrıldı. James Gunn yeni filmde, eski filmde yer alan kahramanlardan çoğunu kendi filmine aktardı ve sonrasında da yeni isimler ve kahramanlar ekledi. The Suicide Squad’ın çekimleri de bir süre önce tamamlandı.

Suicide Squad

Suicide Squad’da Captain Boomerang karakterine hayat veren Jai Courtney, James Gunn’ın Suicide Squad filminin neden farklı olduğunu anlattı ve film hakkında şöyle söyledi:

“Bence bu film farklı bir tada sahip. Bir sürü yeni karakter var. James Gunn’ın kendine özgü bir yaklaşımı var. Suicide Squad dünyasına bunları aktarıyor. Bence gayet iyi bir şekilde uyum sağlıyor ve bence izleyiciler film sayesinde çok eğlenecek.”

Suicide Squad

Henüz konusu açıklanmayan veya bir tanıtımı ya da fragmanı paylaşılmayan filmin oyuncu kadrosunda Oscar adaylığı bulunan Margot Robbie, başarılı oyuncu Viola Davis, Jai Courtney Joel Kinnaman, David Dastmalchian, John Cena, Joaquín Cosío, Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Mayling Ng, Flula Borg, Sean Gunn, Juan Diego Botto, Storm Reid, Pete Davidson, Taika Waititi, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Daniela Melchior, Peter Capaldi, Julio Ruiz, Jennifer Holland, Idris Elba ve Michael Rooker gibi isimler yer alıyor.

Eğer Koronavirüs salgını önüne bir engel olarak çıkmazsa Suicide Squad 2 filminin 6 Ağustos 2021’de vizyona girmesi planlanıyor. Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Filmden henüz bir tanıtım ya da fragman paylaşılmadığından, hafıza tazelemek amacıyla serinin ilk filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Peaky Blinders
mm

Anthony Byrne, Peaky Blinders’ın yeni sezonuyla ilgili konuştu

Sonraki
infinity war

Disney, “Avengers: Infinity War”dan set fotoğrafları paylaştı