55317958 5252 4DA9 B5B0 5BC91D97E626

Live-action Tokyo Revengers filmi ertelendi

Ken Wakui’nin ödüllü mangasından uyarlanan live-action Tokyo Revengers filmi ertelendi

Çekimler, salgın nedeniyle Nisan ayında ertelenmek zorunda kalmıştı.

Birkaç saat önce Warner Bros. Japonya’nın resmi Web sitesi Ken Wakui’nin mangasından uyarlanan live-action filmi Tokyo Revengers’ın Japonya’da tüm dünyada olduğu gibi yeni Koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılmasının etkileri nedeniyle ertelendiğini duyurdu.

Yeni tarih belirlediklerinde açıklanacaktır. Duyuru, orijinal mangadan bir resim de içeriyordu.

svg%3E

Filmin 9 Ekim’de Japonya’da açılması planlandı ancak salgın nedeniyle çekimler durduruldu.

Filmin yönetmen koltuğunda ise live-action Kake Gurui, Miseinen dakedo Kodomo ja Nai gibi yapımları yönetmiş Tsutomu Hanabusa oturuyor.

svg%3E

Warner Bros. Japonya filmi ilk kez Şubat ayında açıkladı. Konusundan bahsedersek eğer,

Takemichi Hanagaki isimli ana karakterimiz 26 yaşında hayattan fazla beklentisi olmayan korkak bir o kadar da karşı cinsle iletişimde iyi olmayan bir erkektir. Düşük maaşlı bir işte çalışıp, tek başına yaşayan karakterimiz bir gün haberleri seyrederken ortaokuldaki ve hayatı boyunca sahip olduğu tek sevgilisinin bir çete çatışmasının ortasında kalıp öldüğünü görür. Sonrasında geçirdiği bir kaza sonucunda zamanda atlama yaşar ve kendisini ortaokul yıllarında bulur.  Artık Takemichi’nin amacı Hinata’yı kurtarmak ve kaçmak istediği hayatını değiştirmektir. Bunun için de geçmişi değiştirip Kantou’nun belalı çetesinin zirvesine ulaşmalıdır.

Ayrıca bu manganın 2021’de bir TV anime uyarlaması gelmesi bekleniyor.

Anime uyarlaması ile ilgili detaylı habere linkten ulaşabilirsiniz. https://seyrederiz.com/tokyo-revengers-mangasi-anime-oluyor/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.